Hakkımızda

KURULUŞ

Şirketimiz  2014 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi – Kocaeli Mühendislik Fakültesi 1996 yılı mezunu Makina Mühendisi İzzet KOCAGÜL tarafından kurulmuştur.

BİZ KİMİZ?

Mak. Müh.İzzet KOCAGÜL, Mekanik Tesisat Sektöründe 1996 senesinden itibaren , 20 yılı aşkın süredir , bilfiil olarak mekanik tesisat  tüm branşlarında uygulama, hesap, dizayn, proje , kontrol  işlerinde  ve biten tesislerin devreye alınması-dökümantasyon-reglajı ve  işletilmesi  ,işletme personeli oryantasyon eğitimi dahil olmak üzere anahtar teslimi başarılı çalışmalarda bulunmuştur.

YAPTIĞI ÇALIŞMALAR;

Prestij şantiyelerden özellikle İzmir Grand Efes Swiss Otel, Uluslararası İzfaş Fuar Binaları ve Holleri, Narlıdere Emekli Sandığı Huzurevi Kazan Dairesi , Çeşme Sisus Hotel, Tekel Çamlatı Tuz Yıkama Tesisi, D.E.Ü Tınaztepe Kampüsü Yemekhanesi, Sünel Tütün Fabrikası Buhar Tesisi, Orkide Yağları Fabrikası Buhar, Kızgın Yağ Prosesi , Arkas Akademi Binası, Sasalı Hayvanat Bahçesi Makine Dairesi vb.. ile Bodrum-Turgutreis  Yelken Otel,Ankara-Polatlı Enerji Santralı Yangın Tesisatı, Manisa Olgun Çelik Fabrikası Sosyal Tesisi, Ankara Esenboğa Havalimanı Uçak Bakım Hangarı Mobilizasyonu , Zonguldak Atıksu Arıtma Tesisi, Antalya-Lara Atıksu Arıtma Tesisi, Ramada Otel Kemalpaşa-Total Ulucak Kemalpaşa, Uluslararası İzmir Adnan Menderes Havaalanı Klima Santral Odaları, vb….yirmiikiyi aşkın şantiyede bulunmuştur.

NE İÇİN KURULDUK?

Mekanik Tesisat uygulama&koordinasyon mühendisliği, proje&dizayn  mühendisliği ,işletme-bakım mühendisliği yapmak için ve özellikle arıtma tesislerinin, endüstri tesislerinin, otellerin, hastanelerin, AVM’ lerin ,Kazan Dairesi  mekanik hacimlerinin baştan sona hesap-dizayn-proje-montaj ve mekanik tesisatlarının kurulumu ve işletmeye alınması konusunda detaylı çalışmalarda bulunmak,işletme personeli eğitim ve oryantasyonunu sağlayarak anahtar teslimi kaliteli-güvenli ve konforlu mekanik tesisat işlerinizi yapmak ve tecrübelerimizi sizlere aktarmak üzere kurulduk.

FARKIMIZ NEDİR?

Tecrübemiz, bilgi birikimimiz, planlama ve koordinasyonumuz, tecrübeli ekibimiz, kalitemiz ve zamanında iş teslimimizdir.

HEDEFİMİZ

Yaptığımız kaliteli ve konforlu işlerle,  Yurtiçi ve Yurtdışında adımızı duyurmak,  Mekanik Tesisat sektöründe tercih edilen ilk sıralardaki firmalardan olmaktır.